Látkové markýzy

Vyberte si z naší nabídky

Naše nabídka obsahuje ucelený výběr typů markýz, od výsuvných terasových od klasických přes polokazetové a kazetové. Dále pak systémy sklopné, svislé, samostatně stojící nebo specifické stínění zimních zahrad. Běžným standardem je dálkové ovládání, které je rozšířeno o čidla reagující na sílu větru nebo intenzitu slunečního svitu. 

Markýzy v nabídce

Výsuvné terasové a balkonové markýzy

Jsou nejpoužívanějším typem stínících markýz. Jejich pomocí rozšiřujete užitnou hodnotu Vaší terasy nebo balkónu. Markýzy jsou předurčeny především ke stínění, dají se však využívat i jako ochrana před mírným deštěm. K vysouvání a napínání stínící látky napomáhají kloubová, u větších rozměrů i teleskopická ramena. Pro zachování čistoty stínící látky doporučujeme tyto markýzy doplnit o krycí stříšku. V základním provedení jsou markýzy ovládány ručně, komfortnější je však ovládání motorické, rozšířené o povětrnostní čidla. Standardem je široký výběr barev markýzových konstrukcí a stínících látek.

Kazetové markýzy

Díky svému provedení nabízí dokonalou ochranu látky. Pro svůj čistý design jsou nejen praktickým doplňkem ale i význačným architektonickým prvkem domu. K vysouvání a napínání stínící látky napomáhají kloubová, u větších rozměrů i teleskopická ramena. V základním provedení jsou markýzy ovládány ručně, komfortnější je však ovládání motorické, rozšířené o povětrnostní čidla. Standardem je široký výběr barev markýzových konstrukcí a stínících látek.

Sklopné markýzy

Slouží především ke stínění oken a bytových lodžií. K vysouvání a napínání stínící látky jsou použita sklopná ramena. Díky tomu lépe odolávají nepřízni počasí. V základním provedení jsou markýzy ovládány ručně, komfortnější je však ovládání motorické, rozšířené o povětrnostní čidla. Standardem je široký výběr barev markýzových konstrukcí a stínících látek.

Svislé stínění, screenové rolety

Se užívá pro stínění oken, pomáhá zadržet a odrazit značnou část slunečního záření a tím výrazně snižuje náklady na klimatizaci. S použitím speciáních průhledových látek SOLTIS a SCREEN pak neztrácíte kontakt s okolím. Systémy se dodávají v základní variantě s přiznanou látkovou točí nebo je dovybavit ochranným kastlíkem. K vedení látky se používají vodící lišty nebo dnes hodně žádané nerezové tyče či lanka. Běžným způsobem ovládání je ovládání motorické s povětrnostními čidly. Standardem je široký výběr barev konstrukcí a stínících látek.

ZIPscreenové rolety

Jsou rozšířenou variantou stínění oken. Tak jako běžné screenové rolety pomáhá zadržet a odrazit značnou část slunečního záření a tím výrazně snižuje náklady na klimatizaci. Díky speciálnímu patentovanému uchycení látky ve vodících lištách jsou tyto rolety nejen dokonalou ochranou proti slunci ale i proti hmyzu. Jako stínící látky se zde používají speciáních průhledovýé látky SOLTIS a SCREEN pak neztrácíte kontakt s okolím. Běžným způsobem ovládání je ovládání motorické s povětrnostními čidly. Standardem je široký výběr barev konstrukcí a stínících látek.

SOLTIS - strukturu látky tvoří polyesterová osnova, obalená PVC. Je dodáván ve dvou variantách průhlednosti a světelného prostupu a také jednou zatemňovací variantou. I u této látky lze vybírat z různých barevných kombinací.

SCREEN - strukturu látky tvoří osnova ze skelného vlákna, obalená PVC. Jde o nejmodernější a nejžádanější stínící látku dodávanou v pestré škále barevných kombinací. Jedná se o stálobarevný a velice odolný materiál s takřka neomezenou životností.

Stínění zimních zahrad a střešních světlíků

Není nadstandardem ale spíš nutností. Díky umístění stínící látky nad sklem zinmí zahrady a správnému používání tyto clony zadrží a odrazí značnou část slunečního záření a tím zásadně zvětšuje užitnost zimní zahrady. Na stínění zimních zahrad jsou kladeny největší nároky, proto jsou pro výrobu použity nejkvalitnější materiály. Ovládání stínících systémů je vždy motorické, pro dosažení optimálního klimatu doplněno o povětrnostní čidla. Standardem je široký výběr barev konstrukcí a stínících látek.

© 2016 msvrata
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!