Garážová vrata

Velká nabídka garážových vrat

V nabídce máme garážová vrata sekční, bočně posuvná, rolovací a křídlová. Samozřejmostí jsou i vedlejší vchodové dveře ve stejném provedení jako garážová vrata. Vrata dodáváme nejen pro privátní ale i v průmyslovém provedení.V nabídce máme garážová vrata sekční, bočně posuvná, rolovací a křídlová. Samozřejmostí jsou i vedlejší vchodové dveře ve stejném provedení jako garážová vrata. Vrata dodáváme nejen pro privátní ale i v průmyslovém provedení.

Garážová vrata 

Rolovací garážová vrata

Rolovací vrata jsou lehká, pevná, tichá a je možné je namontovat do libovolného prostoru. Výhodou rolovacích vrat je skutečnost, že nevyžadují dodatečný prostor při otevírání. Používané profily jsou vyráběny z vysoce kvalitních hliníkových lamel o výšce 77 mm s polyuretanovou výplní. Lamely jsou navzájem otočně spojené, díky čemuž se mohou navíjet na hřídel. Otevírání je pak možné provádět tlačítkem nebo dálkovým ovládáním. Zabezpečovacím zařízením může být spodní ochranná kontaktní lišta či fotobuňky. Rolovací garážová vrata jsou vyráběna přesně na míru dle stavebního otvoru.

Sekční garážová vrata

Sekční garážová vrata se skládají ze sekcí (obvykle čtyř a více), které pomocí systému torzních nebo tažných pružin zajíždějí ve vodících kolejnicích pod strop. Díky tomuto systému již nezabírají žádný další prostor. Sekce s bezpečnostními zámky proti sevření prstu jsou tvořeny dvěma galvanizovanými plechy s polyesterovým nástřikem. Jako výplň sekcí je použita vysoce izolující tvrzená pěna o síle 40 mm, která zaručuje vynikající tepelné vlastnosti k = 0,91W/m² K. Sekční vrata se pohybují s minimální hlučností, což je předurčuje zejména k použití v privátním sektoru. Vrata je možné dodat v takřka neomezené barevné škále včetně imitací dřeva. Mezi další výhody patří možnost dodání vrat s integrovanými dveřmi a vysoká životnost sekčních garážových vrat.

Bočné posuvná vrata

Posuvná vrata jsou alternativou ke klasickým sekčním, rolovacím nebo dvoukřídlým vratům. Jejich hlavní výhodou je možnost pouze částečného otevření pro pohodlný průchod osob. Mezi další výhody patří instalace posuvných vrat, díky které se nesníží průjezdná výška. Vrata jsou utěsněna systémem těsnících gum a kartáče. Vratová výplň je zavěšena v nosné pojezdové kolejnici. Stabilitu vrat zajišťují speciální rolny vedené v podlahové vodící liště. Samozřejmostí je možnost výběru z široké škály barev a dekorů. Při instalaci posuvných vrat musí být kladen důraz na rovnost podlahy a stěn. Vrata lze ovládat ručně nebo pomocí automatického pohonu.

Dvoukřídlá vrata

Křídlová vrata mohou být řešením pro všechny garáže s omezeným vnitřním prostorem nebo požadavkem na jednoduchý průchod osob. Mezi výhody garážových křídlových vrat patří jejich konstrukce, která nezabere žádné místo uvnitř garáže. Vrata jsou vyráběna na míru s takřka neomezenou škálou barev včetně imitace dřeva. Garážová vrata mají ocelový zinkovaný rám, který je obložen hliníkovým systémovým profilem s kvalitní povrchovou úpravou. Vratové křídlo je sestaveno ze 4 a více sekcí. Křídla vrat mohou být dělena stejným poměrem nebo mohou být asymetrická.

Průmyslová vrata

Se používají tam, kde jsou vrata vystaveny většímu namáhání než v privátním sektoru. nejčastější je jejich použití v průmyslových objektech nebo místech s velkou četností otevírání. Pro tento typ vrat jsou použity zesílené komponenty např. kování, torzní pružiny a bočně umístěné pohony umožňující velkou četnost pohybu.

© 2016 msvrata
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!