Interiérové stínění oken

Vyberte si z naší nabídky

Nabízíme nejen dodávku běžných hliníkových žaluzií, ale i žaluzie dřevěné a bambusové. Dále pak veškeré typy látkových rolet a plisé, které dnes nabízejí vysokou variabilitu srovnatelnou se žaluziemi. Všeobecným trendem poslední doby jsou designové stínící prvky, které s citem pomohou dotvořit Váš domov. 

Interiérové stínění oken

Žaluzie

Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie jsou stále nejpoužívanějším stínícím prvkem v ČR. Žaluzie se skládají z válcovaných lamel v rozmanitém provedení. Podle typu žaluzie jsou k dispozici různé varianty ovládání, kombinace provázku a tyčinky, šňůrka, kuličkový řetízek či elektromotor. Mezi hlavní výhody horizontálních žaluzií patří možnost snadné regulace průchodu světla do místnosti, dlouhá životnost a nenáročná údržba. Další výhodou je takřka neomezený výběr barevného provedení lamel včetně imitací dřeva.

Vertikální žaluzie

Dalším, velmi moderním trendem jsou vertikální žaluzie. Lze je využít k zastínění velkých ploch, ale i k předělení rozsáhlých místností. Posun jednotlivých lamel je umožněn díky otočným pojezdům umístěným v horní vodící liště. Žaluzie lze ovládat manuálně pomocí šňůrky a řetízku nebo elektrickým pohonem s dálkovým ovladačem nebo vypínačem. Vertikální žaluzie se přizpůsobí každému tvaru okna, což je jejich hlavní výhodou. Žaluzie je možno dodat v takřka neomezené barevné škále.

Záclonové žaluzie

Záclonové žaluzie splňují dokonalé funkční a moderní spojení žaluzií a záclon. Záclonové žaluzie spojují několik předností. Mezi hlavní výhody patří útulné a moderní zastínění vašeho pokoje ale i široká škála barev a vzorů při výběru lamel a tkanin. Žaluzie se skládá z vodící lišty, svislých lamel a záclonové tkaniny. Naklápěním lamel lze volit míru zaclonění nebo jen přistíněním záclonou. Ovládání je stejně jako u vertikálních žaluzií volitelné mezi ručním či elektrickým.

Dřevěné žaluzie

Dřevo dnes patří k tradičním materiálům, které je možné použít pří zastínění vašeho interiéru. Dřevěné žaluzie se nejčastěji používají ve formě horizontální, ale k dostání jsou i ve formě vertikální. Nabízíme výběr z několika druhů dřeva včetně bambusu. Výhodou dřeva je jeho teplotní stálost, bez ohledu na světelné podmínky a okolní teplotu. Dřevěné žaluzie lze ovládat manuálně pomocí žaluziových šňůrek nebo pomocí elektrického pohonu dálkovým ovladačem či vypínačem.

Rolety

Látkové rolety

Látkové rolety dnes řadíme mezi nejoblíbenější prvky interiérové stínící techniky. Mezi hlavní výhody látkových rolet patří jednoduchost ovládání. Rolety lze ovládat manuálně pomocí řetízku z kovu nebo plastu, elektrickým pohonem pomocí ovladače či vypínače. Další předností látkových rolet je široký výběr látek, vzorů a barev. Látky dodáváme s různou propustností světla, tak abychom co nejvíce vyhověli vaším požadavkům. Rolety je možné dodat také v designovém kazetovém provedení.

Římské rolety

Římské rolety jsou kompromisem rolety a záclony. Římské rolety se na rozdíl od ostatních typů rolet nenavíjejí, ale skládají se směrem dolů i směrem nahoru, což umožňuje nekončící možnost vlastního nastavení rolety. Rolety se ovládají manuálně či elektricky. Manuálně pomocí řetízku, šňůrky, tyče nebo tahem za profil. Elektricky pomocí elektromotoru dálkovým ovladačem či vypínačem umístěným v okolí rolety. Hlavní předností římských rolet je jejich snadné čištění, kdy se látka odepne z rolety a vypere podobně jako záclona.

Rolety NOC a DEN

Rolety NOC a DEN dodáváme na míru a v široké škále tkanin. Speciální konstrukce umožňuje montáž na rám okna bez vrtání, na zeď či strop přivrtáním. Regulaci světla v interiéru zajišťuje střídání světle propustných a nepropustných pásů, které jsou umístěny ve dvou řadách, které se překrývají. Ovládání je možné manuálně pomocí řetízku nebo elektricky pomocí elektromotoru.

Minirolety

Rolety pro montáž na okno jinak minirolety jsou moderním a vkusným prvkem interiéru. Systém tvoří navíjecí tyč ukrytá v hliníkové kazetě a látka dle vašeho výběru. Látka rolety je po stranách překryta vodícími lištami, což zamezuje prosvítání slunečního světla okolo látky. Ovládání zajišťuje kuličkový řetízek.

Plisé

Plisé je skládaná látková žaluzie, která zútulní váš interiér. Systém je ojedinělý nastavením intenzity stínění zatažením či vytažením horního a dolního profilu současně. Mezi hlavní přednosti plisé patří možnost kombinace dvou látek na jednom systému, kdy jedna látka může sloužit k dennímu zastínění a druhá pro večerní stínění. Další předností je variabilita plisé systému, díky níž lze systém použít na nejrůznější kulatá a trojúhelníková okna nebo zimní zahrady. Plisé je možné dodat v široké škále barev, vzorů a s různým stupněm propustnosti světla. Plisé je možné ovládat manuálně či elektrickým pohonem. Manuálně pomocí šňůrky s brzdou či madla nebo elektricky pomocí dálkového ovladače či vypínače umístěného v blízkosti.

Japonské stěny

Japonské stěny jsou moderním řešením zastínění okenních ploch, nebo mohou být použity pro vzdušné a moderní předělení místností.Japonská stěna se skládá z hliníkové kolejnice, posuvné lišty a látkových panelů dle výběru se závažím. Panely jsou fixovány v horní části. Stěny je možno ovládat manuálně nebo pomocí elektrického pohonu. Manuální ovládání je možné tyčí, šňůrkou nebo tahem za látkový panel. Ovládání pomocí elektrického pohonu lze provádět pomocí vypínače umístěného v okolí stěny nebo dálkovým ovládačem. Mezi hlavní výhody japonských stěn patří široký výběr látek, barev a vzorů. Možný je i výběr látek dle propustnosti světla. Další výhodou je rychlá, snadné a jednoduché ovládání.

© 2016 msvrata
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!